Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Близько 70 студентів-випускників «Кращі з Укртелекомом» невдовзі розпочнуть стажування в компанії


05.12.2017
 

Завершився п’ятий сезон проекту, який об’єднав 102 студентів у п’яти містах України. Після стажування найактивнішим буде запропоновано офіційне працевлаштування 

Укртелеком протягом останніх декількох років активно залучає молодь до роботи в компанії, розвиваючи навчальний проект «Кращі з Укртелекомом». П’ятий сезон відрізнявся від попередніх, адже пройшов у форматі пригодницького квесту під назвою «Ігри стажерів» у п’яти в містах України: Києві, Харкові, Львові, Одесі та Дніпрі. Всього в проекті взяло участь 102 студента. З них близько 70 випускників, які показали хороші результати, невдовзі пройдуть оплачуване стажування в різних підрозділах Укртелекому. Наступний етап – офіційне працевлаштування найактивніших стажерів. 

«Навіть не очікував, що проект так швидко може промайнути. Сім надзвичайно захоплюючих майстер-класів відбулися «на одному диханні». Зустріч з директором Укртелекому надихнула працювати ще більше, а топ-менеджери сегментів B2B та B2C поділилися секретами компанії», – розповів Андрій Валенок, випускник проекту п’ятого сезону. 

«Це було дуже круто та пізнавально. Отримала цінні знання, познайомилася з крутими людьми, постійно перебувала поза «зоною комфорту» – цьому я особливо рада. Вдячна укртелекомівцям за те, що вони роблять та, найголовніше, як саме вони це роблять», – розказала Дар’я Кобизька, випускниця програми

Проект «Кращі  з Укртелекомом: Ігри стажерів» це – 5 тижнів захопливого навчання в форматі квесту в п’яти містах Києві, Львові, Дніпрі, Одесі та Харкові; 35 майстер-класів від бізнес-тренерів компаній; надихаючі зустрічі з керівництвом та багато іншого. 

Наступний сезон стартуватиме восени 2018 року. Втім, заповнити заявку на участь можна вже: https://goo.gl/UrBu6m    

Нагадаємо, восени 2017 року проект «Кращі з Укртелекомом: Ігри стажерів» отримав чергове визнання, ставши переможцем III Конкурсу партнерських проектів бізнесу і університетів у номінації «За розвиток партнерства між бізнесом та університетами».

Проект «Кращі з Укртелекомом» було запроваджено в компанії в 2015 році. З того часу в ньому взяло участь понад 330 студентів різних ВНЗ. З них стажування станом на грудень 2017 пройшло близько 150 учасників, а своє перше офіційне робоче місце отримало 28 колишніх студентів у різних містах України.

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту