Для приватних осіб Для бізнесу Для партнерів Про компанію Оплата послуг Довідка Прес-центр Ресурси
Новини поштою

Український бізнес почав частіше захищатися від DDoS-атак


16.10.2018
 

Сервіс компанії Укртелеком із захисту від DDoS-атак виявився надзвичайно затребуваним серед українських компаній, що працюють у сфері фінансів, агросекторі, медицині та серед державних установ

За 8 місяців 2018 року база абонентів, що користуються сервісом з захисту від DDoS-атак, зросла на 83%.

Спеціальні пропозиції та зручна тарифікація роблять цей сервіс доступним і популярним серед В2В-клієнтів провідного телекомунікаційного оператора України.

Тарифи на послугу із захисту не залежать від кількості і частоти атак, система за 2 секунди реагує на найрізноманітніші види DDoS-атак, постійно розширюється «база знань» таких атак. Сервіс телекомоператора розраховано на захист від DDoS-атак об’ємом до 350 Гб/сек.

Створення ефективної системи захисту компаній та підприємств від DDoS-атак не потребує додаткових інвестицій чи обладнання, адже сервіс працює на технічній базі Укртелекому. Кожний абонент може упродовж місяця безкоштовно ознайомитися з можливостями сервісу.

Варто зазначити, досягнення компанії в сфері захисту від DDoS-атак отримали відзнаку на третій церемонії нагородження компаній-лідерів телекомгалузі Telecom Awards 2018. Сервіс із захисту від DDoS -атак здобув почесну нагороду в двох номінаціях – «Рішення року в області фіксованого зв'язку» і «Рішення року для бізнесу».

Довідка: 

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G/UMTS.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком розпочав стратегічну модернізацію  своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за   технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року мажоритарним акціонером ПАТ «Укртелеком» є Група СКМ


ПАТ «Укртелеком»
Довідка для фізичних осіб за телефоном: 0-800-506-800, 044-246-68-00
Довідка для юридичних осіб за телефоном: 0-800-506-801
Поштова адреса: Україна, Київ-601, 01601, бульвар Т.Шевченка, 18

Зворотний зв'язок

Карта сайту